BAKALIM BUGÜN NE GÜZELLİKLER YAŞAYACAĞIZ.

Evet bugün sorumluluklarımız konusunda kendimizi daha iyi hissedeceğiz.

BAKALIM BUGÜN NE GÜZELLİKLER YAŞAYACAĞIZ.
25.09.2020 
Evet bugün sorumluluklarımız konusunda kendimizi daha iyi hissedeceğiz. Sorumluluklarımızı bileceğiz. Bu bizi daha yetkin etkili ve güvende hissettirebilir.
Hem geleneklerimize, eski enerjide bildiğimiz her şeye, hem de yeniliklere, yeni olana karşı güçlü bir anlayışa sahip olacağız. Bu olanların hepsinin bizim için olduğuna, yaşamın bizim için çalıştığına, onlar sayesinde bugünlere geldiğimizi düşünecek, yarattığımız o enerjilere saygı duyacak ve onurlandıracağız.
Yaşamda yaşadığımız ne varsa aynı iş yaşamı gibi geçmişe de profesyonel bir şekilde bakacağız. Yaşadığımız her şeye yaşayacağımız her şeye saygıyla davranacağız.
Benzersiz niteliklerimizi çok iyi şekilde ifade edeceğiz. kim ne derse desin tartışmaya yol açmadan yolumuzda ilerleyeceğiz. Kendimize profesyonelce ve saygı ile bakacağız.
Yaşam amacımız ne ise, bu duygumuzu güçlendireceğiz.
Bir taraftan zihnimizde alıştığımız görevlerimizi, yükümlülüklerimizi ve hırslarımızı yaşarken, diğer taraftan kişisel hedeflerimizle ve bağımsızlık ve özgürlük duygumuzla çatışma yaşayabiliriz. Biri giderken, diğeri geliyor artık, zihin gidiyor. Gerçek ben geliyor. Ben bildiğimiz bir şey değil. Yani insanın kendini tanıması ve bilmesi bildiği bir şey değil. O nedenle kendimiz ile, dünya da öğrendiğimiz rekabet ile çatışabiliriz. Kendimizle ilgili, gerçek benle ilgili ne yaşarsak yaşayalım. Gerçek özgürlük ve bağımsızlık kendimizdir. Çünkü orada yapmak istediklerimiz vardır, bize dayatılmayan, işte bağımsızlık ve özgürlük budur.
Sokaklarda bağımsızlık ve özgürlük ve barış diye bağırdıklarımız yine dayatmadır. Çünkü gerçek zaten yapılır. Kimse bana özgürlüğümü verme hakkına sahip değildir. Böyle bir şey de yoktur. O içimde huzurla güvenle keyifle neşeyle mutlulukla yaptıklarımdır.
Tabii bütün bunları yaşarken sosyal düzeyde uyumsuzluk olabilir. Alıştığımız sosyal düzen de artık değişecektir.