BU GÜNLERDE YÜZLEŞMELER ÇOK FAZLA, BENDE SİZLERLE PAYLAŞAYIM İSTEDİM.

Bir arkadaşım vardı, Bir gün şaman suyundan içmiş, bu su bazı gerçekleri gösterir

BU GÜNLERDE YÜZLEŞMELER ÇOK FAZLA, BENDE SİZLERLE PAYLAŞAYIM İSTEDİM.

Bir arkadaşım vardı, Bir gün şaman suyundan içmiş, bu su bazı gerçekleri gösterir. O da şunun görmüş, " iyi bildiğimiz çok şeyin tabii bu insan oluyor, çoğunun iyiye hizmet etmediğini gördüm" dedi. Bu yıllar önce söylenmiş bir cümleydi O zaman da çok şeyin sadece madde için yapıldığını biliyordum daha doğrusu kişisel gelişimci ve ruhsal gelişimcilerin.. onlar da olacak tabii, biz zaman geçtikten sonra onları daha iyi görebilmemiz için.

Bugün ise artık alenen görülebiliyor artık. her ne kadar sistem çok fazla süptil sistemlerin ne olduğunu açığa çıkardığı halde, yine de görmek için yaşamak gerekiyor.

Artık bitti, her şey yerli yerine geçecek, eğitimleri alan, almayan, ve verenlerde bir süre sonra farkına varacaklardır. bu çok uzun sürmeyecek. Ben en son reiki yi aldığımda 1,2,3 birde master oluştu. sonra da şimdi uçsuz bucaksız bir eğitim halini aldı. Şimdi aklıma gelen bu. Aynı şekilde acsess sistemi theta healing sistemide öyle, ben bunları yıllar önce alırken, 1 ve 2 hadi bilemedin masteri de vardı. şimdi uçsuz bucaksız oldular. Şimdi eğitimci arkadaşlar gelişti büyüdü diyecekler de, madde de büyüdüklerine inanlardanım. Çünkü sonu gelen bir şeyler maddeye daha çok saldırırlar. Bu her şey için böyledir. Pandemi günlerinde bizlerin yiyeceklere saldırdığımız gibi.

Şimdi ise bakıyorum farklı sistemler çıktı. daha şefkatli iletişim gibi. inşallah basittir. çünkü her şey o kadar basit ki. madde bunları zor gibi gösteriyor. her şey iki dudağımızın arasında ki sevgi dilinde o kadar.

Orada sevgiyi mi öğreniyoruz. hayır gerçek sevginin içini boşaltarak zihnin sevgisi doluyor. ve zaman geçtikçe bakıyorsunuz ki sevgi şekil değiştirmiş. ve başa dönüyorsunuz. bugün benim yaptığım gibi. sevgi anlatılmaz ki, yaşanır. anlatılan sevgi zihnin sevgisidir. yıllarca anlatılan sevgiyi yaşadığımı fark ettim. Şimdi ise duru bir zihin ile dinleniyorum sadece..

belki de gerçek sevgiyi yeniden bulmak ve onun kıymetini ve insanın güzelliğini yeniden keşfetmek için bunları yaşamam gerekiyordu.

artık o dönem bitiyor. Tabii ki yeni sistemler çıkıyor. benden size 25 yılını bunlara vermiş bir kişi olarak, sistemin bize güzelliklerle sunduğu bir takım eğitimlere bundan sonra daha dikkatlice yaklaşmanız.

dünyaya 5. boyut enerjilerinin yoğun bir şekilde verildiği şu günlerde, sistem de boş durmayacaktır. Allayacak pullayacak bizi cezbedecektir. inanın kendi enerjimiz gerçek sevgi, sonradan aldığımız enerjiler ise zihnin kandırmacası..

Faydasını görmedim mi gördüm. gerçek sevgiyi yüreğimin sevgisini insanın sevgisini daha iyi anladım. şimdi öğrendiklerimden arınmaya çalışıyorum.

Yüreğimin insan diye gördüklerini, tekrar insan olarak görmeye çalışıyorum..

GÜNAYDINLAR..