CGV Mars Cinema Group’ta Üst Düzey Atamalar

Nurdan Ulu Horozoğlu CGV Mars Cinema Group Pazarlama ve Sinema operasyonlarından sorumlu oldu

CGV Mars Cinema Group’ta Üst Düzey Atamalar

CGV Mars Cinema Group’ta iki önemli atama gerçekleşti. Grubun yeni CEO’su 2012 yılından bu yana CGV Kore Merkez’de görev yapan Jong Min Jung olurken, COO’luk görevine ise Nurdan Ulu Horozoğlu atandı.

 

CGV Mars Cinema Group bünyesinde iki önemli atama gerçekleşti. Grubun CEO koltuğuna Jong Min Jung otururken, COO’luk görevine ise Nurdan Ulu Horozoğlu atandı. Jung, üniversite eğitimini Kyunghee Üniversitesi Çevre Bilimleri Bölümü’nde tamamladı. 2012 yılından bu yana CGV Kore Merkez’de görev yapan Jong Min Jung, kariyerine 1996 yılında TBWA Kore’de başladı. Jong Min Jung, CGV Kore Merkez’de ise sırasıyla pazarlama takım lideri, CMO ve COO olarak görev yaptı. CGV Mars Cinema Group’taki yeni görevine 1 Temmuz tarihi itibarıyla başlayan Jong Min Jung, yeni dönemde koronavirüs pandemisi nedeniyle sektörün değişen dengelerini de göz önüne alarak şirketin hedeflerini yakalaması için çalışacak.

Nurdan Ulu Horozoğlu CGV Mars Cinema Group Pazarlama ve Sinema operasyonlarından sorumlu oldu

CGV Mars Cinema Group çatısı altında CGV Mars Medya Genel Müdürü olarak görev yapan Nurdan Ulu Horozoğlu, pazarlama ve sinema operasyonlarından sorumlu olacak. Üniversite eğitimini Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü tamamlayan Horozoğlu, Polisan, Star TV, Medyapro (CNN Türk - NTV) ve DTV-CNN Türk, FOX TV, TV8 gibi önemli şirketlerde çalıştı. 2017 yılında Mars Sinema'ya bağlı olarak reklam pazarlama alanında faaliyet gösteren Mars Medya şirketine genel müdür olarak geçti.

CGV Mars Cinema Group Hakkında:

2016 yılında CJ Güney Kore’nin en büyük multiplex sinema zinciri bünyesine katılan CGV Mars Cinema Group, Türkiye’de sinema izleyicisine üstün hizmet kalitesiyle sinema keyfi sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. 4DX, Starium, ScreenX, IMAX gibi gibi ileri düzey film teknolojilerini Türkiye ile ilk buluşturan şirket olan CGV Mars Cinema Group, konforlu, özelleştirilmiş koltuklarının yer aldığı Gold Class ve Tempur salonları ile de farkını ortaya koymaktadır. Cinemaximum salonları ile dünya standartlarındaki teknolojiyi; konfor, ergonomi ve üstün hizmet anlayışı ile birleştiren CGV Mars Cinema Group, sunduğu avantajlı kampanyalar ve CGV Cinema Club ile sinema keyfini herkesle buluşturmayı hedeflemektedir. CGV Mars Cinema Group Türkiye genelinde 906 salonu ve 121.379 koltuk sayısı ile Türk film severlere hizmet sunmaktadır.