EN SEVİLEN FİLMLER FOXLIFE EKRANLARINDA

Hollywood filmlerini Ağustos ayında cumartesi ve pazar akşamları saat 21.30’da

EN SEVİLEN FİLMLER FOXLIFE EKRANLARINDA

FOXLIFE, dünya sinemasından en sevilen romantik komedileri ve en eğlenceli Hollywood filmlerini Ağustos ayında cumartesi ve pazar akşamları saat 21.30’da sinemaseverlerle buluşturmaya devam ediyor.

 

1 Ağustos’ta “Gerçek Dedikodu”, 2 Ağustos’ta “Not Defteri”, 8 Ağustos’ta “17 Yeniden” , 9 Ağustos’ta “Adamım Benim”, 15 Ağustos’ta “Aşkla Randevu”, 16 Ağustos’ta “Aşkın Peşinde”, 22 Ağustos’ta “Davetsiz Çapkınlar”, 23 Ağustos’ta “Seni Uzaktan Sevmek”, 29 Ağustos’ta “Nancy Drew” ve 30 Ağustos’ta “Charlie’nin Çikolata Fabrikası” filmleri FOXLIFE ekranlarında yerini alıyor.

 

Jennifer Anniston, Kevin Costner, Mark Ruffalo ve Shirley Maclaine gibi ünlü isimlerin başrolleri paylaştığı, eğlenceli ve romantik komedi “Gerçek Dedikodu” 1 Ağustos Cumartesi akşamı 21.30’da FOXLIFE’ta.

 

Tüm zamanların en romantik filmleri arasında gösterilen, Ryan Gosling ve Rachel McAdams’ın başrollerini paylaştığı “Not Defteri” 2 Ağustos Pazar akşamı saat 21.30’da FOXLIFE’ta.

Okulun en gözde isimlerinden olan Mike başarılı bir kariyer hayalleri kurarken, başına geleceklerden oldukça habersizdir. “17 Yeniden” 8 Ağustos Cumartesi akşamı 21.30’da FOXLIFE’ta.

 

Evlilik hazırlığı yapan Peter Klaven’ın hayatı Syndey Fife ile tanışınca bir anda değişecektir. “Adamım Benim” renkli anlatımıyla 9 Ağustos Pazar akşamı saat 21.30’da FOXLIFE’ta.

Aşk acısı çeken Sarah Nolan hayatını yoluna koymaya çalışırken, kız kardeşi de ona uygun eş adayları bulmaya çalışmaktadır. “Aşkla Randevu” 15 Ağustos Cumartesi akşamı 21.30’da FOXLIFE’ta.

 

Amerikan Başkanı’nın kızı Anna, özel korumalar olmadan, özgürce aşkın ve maceranın izini sürmeye kararlı… “Aşkın Peşinde” 16 Ağustos Pazar akşamı saat 21.30’da FOXLIFE’ta

Katıldıkları düğünlerdeki çapkınlıklarıyla tanınan Jeremy ve John, kendilerini eğlenceli bir maceranın ortasında buluverir. “Davetsiz Çapkınlar” 22 Ağustos Cumartesi akşamı saat 21.30’da FOXLIFE’ta

 

Mesafeler birbirini çok seven Erin ve Garret için bir engel mi? Drew Barrymore ve Justin Long’un başrolleri paylaştığı “Seni Uzaktan Sevmek” 23 Ağustos Pazar 21.30’da FOXLIFE ‘ta

Los Angeles’a yerleşen Nancy, ölmüş bir film yıldızının vasiyetini bulur. Gizemli hikayesiyle dikkat çeken “Nancy Drew” 29 Ağustos Cumartesi akşamı saat 21.30’da FOXLIFE’ta

 

Johnny Depp’in sıra dışı bir yapıya sahip Willy Wonka’ya hayat verdiği, Tim Burton imzalı “Charlie’nin Çikolata Fabrikası” tatlı bir serüvenle 30 Ağustos Pazar akşamı saat 21.30’da FOXLIFE’ta

 

Hollywood’un en prestijli yapımları ve en ünlü yüzlerini bir araya getiren FOXLIFE; D-Smart, KabloTV, Tivibu ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.