HADİ BİR ÇALAKALEM YAPALIM GELEN BİLGİLERLE ŞÖYLE GÜZEL BİR ÇORBA OLSUN..

Hepimiz bir geçiş dönemindeyiz.

HADİ BİR ÇALAKALEM YAPALIM GELEN BİLGİLERLE ŞÖYLE GÜZEL BİR ÇORBA OLSUN..
Varlığımız mı var, hangi varlık, bedenimiz, kolumuz bacağımız falan, varlık zannediyoruz. sonra çakralar, kök çakrası, topraklanmak için dünyaya, hangi dünyaya, varlığım bir hiçse, nereye topraklanıyorum. Dünyaya bağlanmak, dünyada daha da başarılı olmak çok para kazanmak, bütün süptil sistemler bunun üzerine kurulmuş. o sistemlerde bir çakradır gidiyor. varlık ve beden üzerinden, zihin üzerinden yani..
Hepimiz bir geçiş dönemindeyiz. maddi manevi tıkanma enerjileri aktif durumda, mutsuzluklar maddeden oluyor çoğunlukla, madde de olsa mutsuzluk yine var. O zaman ölmüş gibi yap. Var mısın yoksun ki, ölmüş gibi yaptığında sorun olmaz, çünkü enerji olmaz. enerjinin olmadığı yerde sorun olur mu, dünya bu sorun olduğunda uğramaz ki, Ölmüş gibi yap, varlığın var mı? hangi varlık.. varlıkla bile kendimizi kandırıyoruz.
Bir yığın sistem, hepsi de dünyaya çöreklenmek için, bu sistemler varlıktan haberdar mı, ayaklarımız yere sağlam bastıkça, varlıkta gittikçe kendini gösteriyor. Yani enerjiyi daha da katı hale getirerek, bedeni görünür yapıyoruz. Bedeni görünür yaptıkça, hastalıklar rahatsızlıklar olmaya başlıyor.
Ne varlığı, hangi varlık,
felsefe der ki, düşünüyorum öyleyse varım, zaten felsefe düşündükçe zihni sağlamlaştırıyor zihin sağlamlaştıkça, varlıkta dünya da kendini ispata kalkıyor. haydi karmaşa.. işte ben varlığım dedikçe her türlü karmaşa orada..
türküm doğruyum der ki, varlığım türk varlığına armağan olsun., neyse ki varlığı kaldırmış, kodlamış, kendini yok etmiş, bu da iyi bir şey bence..
Yani kısaca zihni kaldırdığımızda varlığımız da kalkıyor, sadece enerji kalıyor ortada..
akşam yatarken dedim ki bir şey düşüneyim. düşünecek bir şey bulamadım. hayal kurayım dedim. neyin hayali,
sonra her şey sende var dendi. duruyor orada maddi ve manevi bütün ödüller. sen almasını bilene kadar da duracak. peki nasıl alacağım, varlığın hiçleşirse.
öyle büyük ki enerjimiz her şey var orada, almışız, da saklamışız, sakladığımız yeri bile unutmuşuz zihinde yokluk ve yoksunluk zincirin de, varım dedikçe, katılaşmışız. şimdi o katılığı biraz esnetmek zamanı, o da ne varlığı dedikçe olanlara şaşırmayacağız bile. çünkü öyle..