Kalbinizde Onlara da Yer Açın

SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI

Kalbinizde Onlara da Yer Açın

Ülkemizin doğal yaşam alanlarının ve yaban hayatı türlerinin korunması için çalışmalar yürüten WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı), Sevgililer Günü’nde sizi tüketim kültürünün ötesine geçerek; doğa ve sevdikleriniz için anlamlı bir hediye kampanyasına davet ediyor.

Küresel iklim değişikliği, doğal yaşam alanlarının bozulması, kirlilik, yasa dışı avcılık gibi nedenlerden dolayı birçok tür yok olma tehlikesi ile karşı karşıya. Ekolojik ayak izi ölçümlerine göre tüketim alışkanlıklarımızı değiştirmediğimiz takdirde 2030 yılında 2 gezegene daha ihtiyacımızın olacağı öngörülüyor. Böyle bir dünyada sevginizi ifade etmenin daha doğal bir yolu olabilir mi?

 

WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı, bu Sevgililer Günü’nde herkesi hediyenin ötesine geçmeye davet ediyor. Paylaştıkça çoğalan sevginizle tehdit altındaki bir türü sembolik olarak evlat edinebilirsiniz. Böylece hem WWF-Türkiye'nin doğa koruma çalışmalarına destek olabilir, hem de sevdiklerinize yaşayan bir dünya armağan edebilirsiniz.

 

WWF-Türkiye’nin Sevgililer Günü kampanyası çerçevesinde 50 TL bağış ile bir türü evlat edinebilir, isme özel e-sertifikanızı alabilirsiniz. 85 TL bağışlayarak bir türü evlat edinebilir ve basılı sertifikanızı alabilir; 170 TL bağış yaparak da bir türü evlat edinebilir ve basılı sertifikanız ile birlikte seçtiğiniz türe özel hediyelerden alabilirsiniz.

 

Bireysel evlat edinme işlemleri için http://destek.wwf.org.tr sayfasını ziyaret edebilir; WWF-Türkiye Bireysel Kaynak Geliştirme Sorumlusu Meltem Gökçen ile irtibata geçebilirsiniz. (mgokcen@wwf.org.tr / T: 0212 528 20 30 /118)

 

Kurumsal evlat edinme için WWF-Türkiye Kurumsal İşbirlikleri sorumlusu Maya Beard

ile iletişim kurabilirsiniz.  (mbeard@wwf.org.tr / T: 0212 528 20 30 /122)