Levi's® Flex Eco Performance Sonbahar/Kış 2020 koleksiyonuna göz at

«Esnek performans ürünümüz Levi’s® Flex, bu sezon yeni zirvelere ulaşmaya devam ediyor.

Levi's® Flex Eco Performance Sonbahar/Kış 2020 koleksiyonuna göz at

formance'ı lanse ediyor.

Levi’s® Flex Eco Performance, sürdürülebilir bir şekilde hasat edilmiş ağaçlardan yapılmış, son derece yumuşak bir elyaf olan sürdürülebilir yumuşak kumaş Tencel™ Lyocell'den üretildi. Pürüzsüz bir yüzeyi ve inanılmaz derecede emici ve nefes alabilen bir yapısı bulunan Tencel™, tam da bu nedenle ipek gibi yumuşak, keten kadar serindir. Esnekliğinin yanında, yırtılmaya karşı da epey dayanıklıdır.

«Esnek performans ürünümüz Levi’s® Flex, bu sezon yeni zirvelere ulaşmaya devam ediyor. Yeni Tencel™ karışımımız, erkeklere yönelik skinny, slim ve taper kesimlere en yumuşak esneklik performansını sağlamak adına sürdürülebilir bir çözüm sunuyor. Müşterilerimize, sevdikleri ve içlerinde kendilerini iyi hissettikleri jean’ler sunmaktan heyecan duyuyoruz.»- Karyn Hillman, Ürün Direktörü, Levi’s Strauss & Co.

Pamuklaştırılmış kenevir 511™ Slim, 512™ Slim Taper, 502™ Taper ve Skinny Taper modellerinin yer aldığı denim Stay Loose serisinin tamamında kullanılan Levi's® Flex Eco Performance, konfor, dayanıklılık ve sürdürülebilirliği bir arada arayan herkes için kusursuz bir Levi's® Jean!

Levi’s® Hakkında:

Levi’s®, klasik Amerikan stilini ve çabasız “cool” tarzı mükemmel temsil eden bir markadır. Levi’s® jean’leri, 1873 yılında Levi Strauss & Co. tarafından keşfedildiğinden bu yana dünyanın en tanınan giysilerinden biri haline gelmiş ve nesillerdir tüketicilerin hayal gücünü ve bağlılığını yakalamayı başarmıştır. Günümüzde Levi’s® marka portföyü, daima öncü ve hazır giyim sektöründe eşi bulunmayan yenilikçi bir ruhla evrimini sürdürmektedir. Dünyanın lider jean ve aksesuar markası olarak 110’dan fazla ülkede satılan Levi’s® ürünleri, insanların kişisel stillerini ifade etmelerini sağlamaktadır. Levi’s® markası, ürünleri ve mağazaları hakkında daha fazla bilgi için levi.com.tr web sitesi ziyaret ediniz.

Levi Strauss & Co. Hakkında:

Dünyanın en büyük markalı giyim şirketleri arasında yer alan Levi Strauss & Co., jean alanında global bir liderdir. Şirket, kadın, erkek ve çocuklar için Levi's®, Dockers®, Signature byLevi Strauss & Co.™ ve Denizen® markaları altında jean, spor giyim ve aksesuarlar tasarlayıp pazarlamaktadır. Şirketin ürünleri, dünya çapında zincir ve çok katlı mağazalar, online mağazalar ve yaklaşık 3.000 perakende ve shop-in-shop mağaza ile 110’dan fazla ülkeyi kapsayan küresel ayak izine sahip bir dağıtım ağında satılmaktadır. Levi Strauss & Co., 2018 yılında 5,6 milyar $ net ciro açıklamıştır. Daha fazla bilgi için: http://levistrauss.com

@levis_tr

Koleksiyon görsellerine linkten ulaşabilirsiniz: https://we.tl/t-EM00PaOZcP