Rusya Parsiyel Cargo Taşımacılığı

Rusya Parsiyel Cargo Taşımacılığı

RUSYA-KAZAKİSTAN-UKRAYNA PARSİYEL KARGO VE FUAR TAŞIMACILIĞI

Gümrükleme dahil kapı teslim hizmetimiz,

10 Kğ dan 5.000 Kğ kadar kargolarınız herşey dahil kapı teslim ediyoruz,

Call Center : +90 212 474 65 65 pbx

 

Rusya gidecek paketler saat 18.00'e kadar verildiğinde teslimat ertesi gün yapılıyor. Sanex Express zamanında teslimatı garanti ediyor.

Sanex Express Uluslararası taşımacılık ve her şey dahil kapı teslim gümrükleme konularında sizlere profesyonel çözümler sunar.

 

RUSYA kaynaklı Sanex Express Rusya'da 3 merkez ofis,16 acentasıyla, hizmet veriyor. Sanex Express Rusya her yerine teslimat yapıyor. Kargoların tüm gümrükleme işlemlerini de Sanex Express yapıyor. Sanex Express her gün düzenli Avrupa uçuşlarının yanısıra Azerbaycan-Rusya-Kazakistan-Ukrayna,Türk Cumhuriyetlerine yaptığımız direkt uçuşlarla dünya üzerinde 200'ü aşkın noktaya gönderilerinizi tam bir güven ve kalite ile belirttiğiniz adrese zamanında teslim ediyoruz. Sanex Express geleceğin dünyasında yerinizi almanız için hizmet veriyor. Fuar malları parsiyel kargo taşımacılığı gümrükleme,depolama adres dağıtımı numune dökümanlara ek olarak İHRACAT amaçlı gönderilerinize FORWARDER olarak hizmet vermektedir.

 

Hava kargo taşımacılığında kargo otomosyon sistemi sayesinde sizinle alıcınız acenteler havayolları ve karayolu taşımacılığında arasında mükemmel iletişim burulur. böylece dogru bilgileri dogru bilgiler anında aktarılır. Sanex Express sizin her türlü ihtiyacınızı karşılayacak hizmetler sunuyor. Tekstil ürünleri, deri, yedek parça makina aksamı ve degerli eşya,...ithalat yada ihracatını yaptıgınız mal ne olursa olsun ,siz sadece gönderinizi Sanex Express’e teslim edin. Sanex Express güvenli kargo hizmeti malınızı yerine geciktirmeden ulaştırmaya garanti eder. Böylelikle gönderiniz dogru zamanda dogru yerde, son varış noktasına kadar olan tüm bağlantıları kara yada havayolu sağlayarak...fatura, sözleşme veya rapor gibi gümrüğe tabi olmayan önemli gönderilerinizi Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Ukrayna ve Tataistan Türkmenistan ülkelerde alıcısına ulaştırıyor.

 

 

Sanex Uluslararası Parsiyel Kargo Taşımacılığı Ltd Şti

Adres: Yenibosna Karayolu No : 53 YeniBosna/İstanbul

Call Center: +90 212 474 65 65 pbx 7/24 Gsm :+90 507 354 53 53

Skype: sanex.cargo

E-Mail : info@sanexcargo.ru