SİRENE LUXURY HOTEL BODRUM’DA ÖZEL BİR DEFİLE İLE GÖRÜCÜYE ÇIKARDI!

Özlem Süer, “Resort”koleksiyon defilesini Raymond Weil, saatleriyle birleştirdi. Sirene Luxury Hotel Bodrum’da gerçekleşen defile

SİRENE LUXURY HOTEL BODRUM’DA ÖZEL BİR DEFİLE İLE GÖRÜCÜYE ÇIKARDI!

Özlem Süer, “Resort”koleksiyon defilesini Raymond Weil, saatleriyle birleştirdi. Sirene Luxury Hotel Bodrum’da gerçekleşen defile de cemiyet ve sanat dünyasından Işıl Reçber, Meltem Cumbul, Rafet El Roman,Yasin Akkanat, Feride Akkanat, Yonca Evcimik, Ece Vahapoğlu, Nurten Sancak, Kendi, Seta Balcı, Emel Sözer, Didar Türk, Aslı Akın,Şeniz Bengüer, Ayfer Beyeler, Özge Sander gibi isimler katılım gösterdi. Gecede Rafet El Roman'ın kızı Su El Roman performans sergiledi.

 

Dünyada moda akımlarını etkileyen “ada kültüründen” yola çıkarak, güneşin tamamen tene dokunduğu, “insanın kendini en iyi hissettiği mevsimde, giymenin keyif ve mutluluk vereceği tek omuzlu, straples, derin yırtmaçlı, sırt ve göğüs dekolteli, çok hafif ve konforu en ön planda tutan, en zengin materyallerle hazırlanmış bir koleksiyon: Özlem Süer Resort 20’

Seçkin tasarım dokusunu her modelinde hissettiren Raymond Weil’in lüks saatleriyle buluşan kostümlerle, sıcak yazın sembolü “günbatımının” en güzel resim etkisini veren Sirene Luxury Hotel Bodrum’da gerçekleşen defilede 11 modelin çok özel 200 kişilik bir gruba sunduğu koleksiyon, canlı orkestranın jazz ritimlerini her saniye hissettirdiği bir performansla sunuldu.

Defiledeki parçaların çoğu, içlerinde mayo ve bikiniler ile tasarlanırken, bir anda denize girme isteği uyandırıp, ardından ışıltılı ada gecelerine devam etme hazzını maksimumda hissettiren bir ilkeyle üretildi. Gece “glaminin” hologramik pullarla, sonsuz lüksün el yapımı aksesuarlarla birleştiği giysilerin özel bağlama teknikleriyle birçok yere farklı yerlere gelebilecek tasarım matematiği ise izleyenleri hayran bıraktı.

 

Gece de davetliler Bodrum’un muhteşem manzarası eşliğinde masal gibi bir koleksiyon izleyerek, keyifli dakikalar geçirirken, herkesi büyüleyen bir atmosferde, birbirinden şık saatleri de yakından inceleme fırsatı yakaladılar.